KONST / Litografier / Färglitografi 7314209
nr 731 4209
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi , Olle Bonniér (f. 1925), "Brorsan", 59/260, signerad, bladets mått: 47x63
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
300 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:05:57
350 kr
200 kr
300 kr
450 kr
500 kr
550 kr
650 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér